Made in Germany

O EHRLE

Ehrle Siemenstraße

Kvalita je tu na prvom mieste

EHRLE sa stala medzičasom vo svete vedúcim poskytovateľom inovatívnych riešení v oblasti umývania automobilov a čistiacej techniky. Od svojho založenia vsadila spoločnosť na premyslenú techniku, inovatívne myšlienky, najlepšiu možnú kvalitu a perfektný servis.

Výsledky EHRLE sa vyznačujú nadpriemernou kvalitou produktov a technikou a pútajú moderným dizajnom, kvalitnými materiálmi, extrémne dlhou životnosťou a príkladnou úspornosťou.

Vďaka neustálemu vývoju produktov ako aj rozvíjaniu sa dosiahol veľmi vysoký výrobný štandard, ktorý vytvoril predpoklady pre celosvetový úspech produktov EHRLE. Základným predpokladom popri modernej pásovej výrobe sú neustále dôkladné kontroly materiálov a výsledné počítačové kontroly.

 

Kľúčové čísla:

Rok založenia: 1961

Zamestnanci celosvetovo: 200

Zastúpenie: vo viac ako 30 krajinách

 


Ehrle Siemenstraße

Centrála v Illertissene

Založená v roku 1982, sa nachádza v našom hlavnom stredisku na Siemensstraße na okraji mesta Illertissen.

Ehrle Thomasmannstraße

CarWash-Factory v Illertissene

Na pôvodnom mieste na Ulici Thomasa Manna v Illertissen sa nachádza naša továreň CarWash. Tu sa zhotovujú všetky produkty zo segmentov CarWash.

Ehrle Dietenheim

Nový závod EHRLE v Dietenheime

Po veľkom sťahovaní sa do susedného Dietenheimu sa naštartuje závod EHRLE. Tu sa čoskoro presťahuje management, finálna montáž, skúšky kvality ako aj doprava.